KURUMSAL DANIŞMANLIK

Kurumsal psikolojik danışmanlık; şirketlere, kamu kurumlarına, eğitim kurumlarına, yöneticilere ve çalışanlara; stresle başa çıkabilme, performans arttırma, iletişim, mesleki rehberlik ve kariyer danışmanlığı gibi konularda hizmet vermektedir.

Kurum Çalışanları için Psikolojik Destek Programı
 Çalışanın daha iyi konsantre olabilmesi, hem çalıştığı şirkete hem kendi psikolojisine dolayısıyla iş, aile ve sosyal yaşamına olumlu olarak katkı sağlayabilmesi amacıyla zihnini meşgul eden kişisel sorunların çözülmesine yardımcı olunmasıdır.
Kurum Çalışanları için Psikolojik Destek Hizmeti 2 farklı şekilde sunulmaktadır;
1.Kurum İçi Psikolojik Danışmanlık
Kurum personelinizin gündelik ve meslek hayatına yansıyan sorunlarının çözülmesi konusunda yüz yüze görüşme yapılarak kurumlara destek verilmektedir. Her ay ortalama 1 ya da 2 gün kurumun ihtiyacına göre planlanır ve önceden kayıt sistemiyle kurum çalışanlarına kurum merkezinde psikolojik danışmanlık verilir.
2. ONLINE Psikolojik Danışmanlık
Kurumlar tarafından senelik bir sağlık sigortası gibi düşünülerek satın alınan bu psikolojik hizmet paketi ile çalışanlar ücretsiz olarak profesyonel yardım alabilecekleri bir olanağa sahip olacaklardır. Kurum çalışanlarına verilecek özel bir mail adresi ile çalışanlar haftanın belirlenen bir gününde psikologlarımızdan ihtiyaçları doğrultusunda online olarak hizmet alabilirler.
 
( Tüm psikolojik hizmetlerde gizlilik prensibi esas alınmaktadır. Farmakolojik desteğe ihtiyacı olduğu düşünülen danışanlar psikiyatrik yardıma yönlendirilir.)

Blog

ÇOCUKLARDA YARATICILIK Okul öncesi dönemde çocukların s&... Uzman Psikolog Tuğba ATAK
RENK BİLİNÇALTININ ANA DİLİDİR   “Renk bilinçaltının ana dilid... Psk./Aile danışmanı Nazlı Tutan
ALDATILMAK BİN ÇİZİK GİBİ Pek çok çift, ilişki terapisi almak... Psk./Aile danışmanı Nazlı Tutan

Mavişehir Park Yaşam Ofisleri G523 Sokak No: 32/A D:106 Kat:1 Yalı Mahallesi
Karşıyaka İZMİR
(Mavişehir İZBAN İstasyonu Karşısı)

Gsm.0 (532) 132 34 88 info@izmirpsikolojikdanismanlik.com

Bize Ulaşın